Veilig thuis Noord-Holland Noord

NOORD-HOLLAND NOORD

Snel weg van deze website!
Geschiedenis wissen

Actuele contactgegevens managementteam Veilig Thuis

Graag brengen wij u op de hoogte van de actuele contactgegevens van het managementteam, beleidsmedewerker en managementondersteuner. 

Management (per 8 juli 2019!) 

Naam: Marion Verstraaten 
Functie: manager 
Telefoonnummer: 06-132 600 06
Mailadres: mverstraaten@vtnhn.nl  

Teamleiders  

Naam: Gerrit Visser (regio Noord-Kennemerland)
Telefoonnummer:  06-303 684 49
Mailadres: gvisser@vtnhn.nl 

Naam: Marvin Musch (regio Kop van Noord-Holland)
Telefoonnummer: 06-120 340 42
Mailadres: mamusch@vtnhn.nl 

Naam: Sandra Hennep (regio West-Friesland)
Telefoonnummer:  06-108 053 56
Mailadres: shennep@vtnhn.nl 

Managementondersteuning manager en teamleiders

Naam: Mariska Gouwenberg 
Telefoonnummer: 06-228 505 35 
Mailadres: mgouwenberg@vtnhn.nl 

Beleidsmedewerker 
Vervangster beleidsmedewerker i.v.m. zwangerschapsverlof Remz t/m februari/maart 2020 

Naam: Remz Temirci/Naam: Jael Elkerbout
Telefoonnummer: 06-839 805 02/06-128 490 99 
Mailadres: rtemirci@ggdhn.nl/ jaelkerbout@vtnhn.nl